Seni seviyorum sözleri

En güzel seni seviyorum sözleri ve mesajları

Sevgiliye söylenen en güzel aşklar için seni seviyorum sözleri, paylaşım siteleri facebook, ve msn iletisi kullanmak için seni seviyorum sözleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Güncel sevgi ve özlem sözleri için güzel sözler kategorimizdeki diğer yazıları kontrol edebilirsiniz. En güzel kısa ve özlü aşk sözleri sitesi seni seviyorum mesajları göndermek isteyenler yorum olarak paylaşım yapabilir sitemizde yayınlanmasını sağlayabilir sevdiklerinize sitemizin seni seviyorum sayfasından seslenebilir sevdiklerinize duygularınızı haykırabilirsiniz

Şiirler Şarkılar Daha Anlamlı geliyor Bana Seni tanıdıktan Sonra, Şimdi Adına Şiirler Şarkılar Sözler yazıyorum Adını Duvarlara Yazıp Adınla Konuşuyorum Artık Seviyorum Seni Bebeğim.

Seviyorum Seni, Seviyorum Seninle geçen Güzel Günleri, Gözlerine Bakıp Hayata Merhaba Demeyi Seviyorum Birtanem

Yalan Değil Bu Sözlerim Sadece Sana Sevgi Sözlerim Senden Başkası Olmadı hayatımda Asla, iLk ve tek Aşkımsın benim Seviyorum Seni

Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

Sevmek Bağlanmaktır Ben Sana herzaman Bağlıyım Aşkım..

Seni seviyorum, seni seviyorum, Gel artik seni hala bekliyorum, Özleminle cehennemi yasiyorum, Hergün birazha sensiz yaslaniyorum, Ben kendi kendime sasiyorum, Biliyorum sana çok karisiyorum, Ama mutluluga kavusamiyorum.

Senin yanında OLmak Seni Sevmek Demektir Biriciğim…

Sevmek için karşılık beklemeyen bu kalbim Bir Sana Muhtaç kaldı Bu Dünyada…

Sözlerimi Aşık Olamayan Anlamaz içimdeki Derdi Aşkın Çilesini Ağlamayan Kalp Anlamaz, Seni Sevdim Delice içimdeki Ben Senin için Ağlıyor Her Gece Kalbim Adına Hasret kaldı Seviyorum Seni Aşkım yarım Kaldı, Adın kalbimde Yazılı Sensizlik Aldı Güzel Anılarımı ama yinede seviyorum seni sevgilerin en güzeli..

Sevmek Değil benimki Ölürcesine inanmak sana, Aşık Olmak değil benimki hastalık Sana Olan iLgim Sensiz Olamam ben Yarım Kalırım Sensin Tek ilacım Seviyorum Seni.

sevgiliye söylenen seni seviyorum ile ilgili en güzel sözler

Tags: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. sohbet muhabbet ıcın tam dogru yerı secın suyeidlsa gelın dostluk ,arkadaslık ve sohbetın tadını cıkarın olmaz demeyın belkıde aradınız mutluluk yıldızı sıze burda parlıyacaktır .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*